SPA, zdrowie i uroda

informacje o zabiegach dla urody w Warszawie

 

Masaże Warszawa

 

Masaże manualne: Klasyczny aromaterapeutyczny znane i stosowane od dawien dawna (starożytność) są  najprzyjemniejszą i najskuteczniejszą metodą na poprawę samopoczucia, sprawności fizycznej i zdrowia.  Potrafią poprawić krążenie krwi, rozluźnić mięśnie, a także uelastycznić stawy, czy zmniejszyć dolegające bóle.

Masaż Aromaterapeutyczny wykonuje się na oleju ze Słodkiego Migdała, tłoczonego na zimno z właściwie dobranym Olejkiem Esencjonalnym.

Masaże które wykonuje pracownia urody i aromaterapii Day Spa wykonywane są przy pomocy kosmetyków wolnych od: pochodnych ropy naftowej takich jak oleje mineralne, parafiny i silikony, syntetycznych barwników, sztucznych perfum, chemicznych filtrów słonecznych, składników uwolnionych z formaliny. Są także wolne od eksperymentów na zwierzętach.

Kosmetyki którymi posługuje Day Spa Warszawa się są półproduktami pochodzącymi z ziół leczniczych, wodami kwiatowymi także czystymi olejkami esencjonalnymi oraz olejami tłoczonymi na zimno Miodem z dziko rosnących kwiatów. Specyfiki te wyposażone są w naturalne cukry i są zapakowane w opakowania nadającymi się do recyklingu.
Efekty ochronne dla skóry oraz widoczne efekty odmładzające. Kosmetyki te wraz z masażami potęgują urodę, dostarczają zdrowie i dobrego samopoczucia. Jednym z przykładów takiego masażu jest masaż czekoladą wykonywany przez salon masażu Joanny Stajszczak.