SPA, zdrowie i uroda

informacje o zabiegach dla urody w Warszawie

 

O nas

DAYSPA czyli Pracownia Urody i Aromaterapii to wyjątkowe miejsce centrum Warszawy, natura materializuje się we wszystkich zabiegach i holistycznych programach pielęgnacyjnych.

Day Spa Warszawa znajduje się tuż obok Placu Unii Lubelskiej, na parterze przedwojennej kamienicy z 1920 roku przy ulicy Klonowej.

Jest to miejsce o szczególnej historii – mieszkała w nim Rena Rolska – znana artystka polskich scen oraz  krawiec ubierający warszawską elitę p. Aleksander Drozda.

Alchemy Day Spa Warszawa specjalizuje się w szczególności w indywidualnych, aromaterapeutycznych programach SPA i Wellness pielęgnacji twarzy, ciała oray duszy. Opierając się na starożytnych recepturach alchemicznych pochodzących ze wszystkich zakątków świata – zapewnia wszystkim Klientom prawdziwy relaks, odprężenie i odrobinę luksusu .

Każdy kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług i przekroczy progi Alchemy Day Spa Warszawa zasmakuje ciszy, relaksu, harmonii oraz odnajdzie piękno i dobre samopoczucie.
W naszych autorskich zabiegach, które wykonujemy np. masaż czekoladą wykorzystujemy wszystkie naturalne elementy terapi – wodę, algi, glinki, kamienie szlachetne i półszlachetne, błota lecznicze, borowinę, oleje roślinne, zioła, esencje aromaterapeutyczne o 100% czystości, jakości i efektywności .

Day Spa Warszawa to także atutoryzowany salon firmy The Alchemy Workshop Alqvimia – światowego lidera w kosmetyce naturalnej i aromaterapii.

Wszystkie kosmetyki są wolne od:

  • konserwantów,
  • parabenów,
  • pochodnych ropy naftowej,
  • silikonów,
  • syntetycznych barwników,
  • po prostu można je sobie zjeść,
  • NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH.

Doświadczenie, profesjonalizm i doskonałe dłonie naszych terapeutów pozwolą idealnie dobrać i połączyć te wszystkie naturalne elementy, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb każdego najbardziej wymagającego Klienta.